بسته ایران شهردار شهرداری اصلاح طلب شورای شهر

بسته: ایران شهردار شهرداری اصلاح طلب شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان فائزه هاشمی شهردار تهران هاشمی رفسنجانی شورای شهر تهران

گت بلاگز اخبار اجتماعی تا 10 روز آینده بازار گوشی به تعادل می‌رسد / وزیر ارتباطات

هفته آینده شرایط بهتری ایجاد می‌شود و در ۱۰ روز آینده بازار می‌تواند به تعادل برسد.

تا 10 روز آینده بازار گوشی به تعادل می‌رسد / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات: تا 10 روز آینده بازار گوشی به تعادل می رسد

عبارات مهم : بازار

هفته آینده شرایط بهتری ایجاد می شود و در ۱۰ روز آینده بازار می تواند به تعادل برسد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: هفته آینده شرایط بهتری ایجاد می شود و در ۱۰ روز آینده بازار گوشی می تواند به تعادل برسد.

به گزارش ایلنا محمدجواد آذری جهرمی در آخر نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران در خصوص تعامل بازار گوشی و تصمیم هایی که در این خصوص جهت کنترل قیمت ها در این بازار گرفته شده است هست، گفت: طبیعتا بحث تعادل بازار گوشی وابسته به ارز هست. تصمیمی که در این خصوص در وزارت صنعت، معدن و تجارت گرفته شده، آقای شریعتمداری دیشب اعلام کردند و گفتند در خصوص گوشی هایی که ۳۲۰ دلار هستند، سامانه نیما تعیین قیمت کند و بالای ۳۲۰ دلار را بازار تعیین وظیفه کند.

تا 10 روز آینده بازار گوشی به تعادل می‌رسد / وزیر ارتباطات

وی افزود: بخشی از تجهیزات درون گمرک بود که تصمیم بر تسهیل آنها گرفته شده است هست، علاوه بر این ۱۲۰ هزار گوشی در حال توقیف هستند، ضمن اینکه دستگاه قضایی اعلام آمادگی کرده هر تصمیمی که در خصوص عرضه گوشی ها به بازار گرفته می شود را اجرایی کند.

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه جلسه معاونین تشکیل شده است و صداوسیما هم اخبار آن را گرفته ولی منتشر نکرده گفت: هفته آینده شرایط بهتری ایجاد می شود و در ۱۰ روز آینده بازار می تواند به تعادل برسد.

هفته آینده شرایط بهتری ایجاد می‌شود و در ۱۰ روز آینده بازار می‌تواند به تعادل برسد.

واژه های کلیدی: بازار | تعادل | 10 روز آینده | وزیر ارتباطات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs