بسته ایران شهردار شهرداری اصلاح طلب شورای شهر

بسته: ایران شهردار شهرداری اصلاح طلب شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان فائزه هاشمی شهردار تهران هاشمی رفسنجانی شورای شهر تهران

گت بلاگز اخبار بین الملل رهبر کره شمالی واقعا خیلی باهوش است / کاندولیزا رایس

وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت: به نظر می‌رسد رهبر کره شمالی از چیزی که فکر می‌کردم بسیار باهوش‌تر باشد.وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت: به نظر می‌رسد رهبر کره

رهبر کره شمالی واقعا خیلی باهوش است / کاندولیزا رایس

کاندولیزا رایس: رهبر کره شمالی واقعا خیلی باهوش است

عبارات مهم : آمریکا

وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت: به نظر می رسد رهبر کره شمالی از چیزی که فکر می کردم بسیار باهوش تر باشد.وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت: به نظر می رسد رهبر کره شمالی از چیزی که فکر می کردم بسیار باهوش تر باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از CNN، کاندولیزا رایس، وزیر امور خارجه آمریکا در دولت جورج بوش پسر، این بیانات را در تصویر العمل به سوالی راجع به توییت های دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در خصوص برنامه تسلیحاتی هسته ای کره شمالی طی گفت وگویی مفصل با شبکه CNN بیان کرد.

رهبر کره شمالی واقعا خیلی باهوش است / کاندولیزا رایس

رایس با اشاره به مقدمه چینی های کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در دیدار با کره جنوبی جهت کم کردن تنش های نظامی میان دو کشور گفت: رویکرد کیم نسبت به کره جنوبی مبنی بر تصمیم جهت شرکت در المپیک زمستانی هوشمندانه بود. فکر می کنم او بیش از پدرش منزوی شده است است و قطعا از او بی پرواتر هست. گاهی شک می کنم که هنگامی که می گوید “می توانم آمریکا را نابود کنم”، واقعا به آن باور داشته باشد لیکن به نظر می رسد هر کس چیزی به او بگوید که نمی خواهد آن را بشنود، کشته خواهد شد.

رایس همچنین درخصوص توییت های ترامپ و ترساندن هسته ای پیونگ یانگ گفت، فکر نمی کند چنین توییت هایی دراین مساله موثر باشد.

وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت: به نظر می‌رسد رهبر کره شمالی از چیزی که فکر می‌کردم بسیار باهوش‌تر باشد.وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفت: به نظر می‌رسد رهبر کره

وی اظهار کرد: من هیچ وقت با این توییت ها و سیاست از طریق توییت موافق نبوده ام ولی فکر می کنم شایسته نیست که این توییت ها را در چند سطر کوتاه تحلیل کرد.

رایس همچنین درخصوص اهمیت مساله جنگ هسته ای گفت: جنگ هسته ای موضوعی بسیار مهم است ولی به نظرم مردم اشتباه می کنند اگر تصور کنند که به خاطر یک توییت رییس جمهور قرار است با کره شمالی جنگ هسته ای به راه بیفتد.

واژه های کلیدی: آمریکا | کره جنوبی | کره شمالی | وزیر امور خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs