بسته ایران شهردار شهرداری اصلاح طلب شورای شهر

بسته: ایران شهردار شهرداری اصلاح طلب شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان فائزه هاشمی شهردار تهران هاشمی رفسنجانی شورای شهر تهران

گت بلاگز اخبار حوادث آخر علاقه 18 ساله , قصاص

پیمانکار ساختمان که زن مورد علاقه‌اش را بعد از 18 سال دوستی کشته و جسدش را مثله کرده بود با رای دادگاه به قصاص محکوم شد. 

قصاص؛ آخر علاقه 18 ساله

عبارات مهم : دادگاه

پیمانکار ساختمان که زن مورد علاقه اش را بعد از 18 سال دوستی کشته و جسدش را مثله کرده بود با رای دادگاه به قصاص محکوم شد.

به گزارش جام جم، 29 بهمن 94 خانواده سهیلا 35ساله با مراجعه به کلانتری از ناپدید شدن او خبر دادند. چند روز بعد، کارگران شهرداری پرند، دست و پای قطع شده است سهیلا را در یک کیسه زباله پیدا کردند. مدتی بعد رد پای دوست 18 ساله سهیلا به نام سعید در ماجرا به دست آمد و او در بازجویی ها به قتل و مثله کردن مقتول اعتراف کرد.

سعید 45 ساله، 15 مهر امسال در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی محاکمه شد و در برابر درخواست قصاص اولیای دم گفت: «من پیمانکار ساختمان هستم و 20 سال پیش با سهیلا آشنا شدم. ما 18 سال با هم دوست بودیم، ولی هیچ وقت ازدواج نکردیم چون تفاهم اخلاقی نداشتیم. روز اتفاق سوار ماشین بودیم که ناگهان سهیلا به مادرم فحش داد. من عصبانی شدم و او را خفه کردم، سپس جسدش را به منزل ام بردم و مثله کردم. بقایای آن را هم در دو کیسه انداختم و کنار سطل زباله رها کردم.»

آخر علاقه 18 ساله , قصاص

در آخر دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص و پرداخت دیه جنایت بر میت محکوم کردند.

واژه های کلیدی: دادگاه | ساختمان | سطل زباله | کیسه زباله | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs